מהם אימונים פונקציונליים

אימון פונקציונלי הוא סוג של אימון שנעשה במינימום שימוש במכשירים חיצוניים ומתקני כושר ומבוסס בעיקרו על פעולות אותן אנחנו מבצעים בחיי היום: הליכה, עליה וירידה במדרגות, התכופפות, הרמת חפצים, ישיבה וקימה ועוד. המקור של אימון זה הוא במכוני הפיזיותרפיה והשיקום, שם נצפו תוצאות מרשימות ואחוזי הצלחה גבוהים בקרב מטופלים שדבקו בשיטה זו במטרה להשתקם לאחר פציעות ולהעלות את רמת הכושר הגופני שלהם.

ישנן דרכים שונות לקיים אימון פונקציונלי: ג׳ימנסטיק, הרמת משקולות אולימפית, אתלטיקה קלה וכבדה, פילאטיס, אמצעים כמו TRX ועוד. המכנה המשותף לכל השיטות הוא זמן ביצוע קצר יחסית וגם כאמור שימוש מועט במכשור. כמו כן, האימון הפונקציונלי יצא מגבולות מכוני השיקום ועבר אל מועדוני הכושר, שם ניתן להשתתף בשיעורים מודרכים של המאמנים בשיטות השונות.

היתרון של DAFIRST בתחום של אימונים פונקציונליים בראשון לציון
לרוב, כל מי שמחפש אימונים פונקציונליים בראשון לציון והסביבה, שומע על מועדון הכושר של DAFIRST ויש לכך סיבה מאוד מסוימת: המועדון מעסיק צוות מאמנים בעל הכשרה פורמלית מעולה וניסיון עשיר בתחום, המציע תכנית אימונים מגוונת ומשתנה בהתאם ליכולותיו וצרכיו של כל מתאמן. האימונים מיועדים לגברים ונשים בכל רמות הכושר ולכן המאמנים מתורגלים בגישה סבלנית ומכילה מצד אחד ותומכת ומעודדת מצד שני. בנוסף, מי שמחפש אימונים פונקציונליים בראשון לציון נתקל לעיתים באימונים שבלוניים החוזרים על עצמם, מה שגורם למתאמנים לאבד עניין ולפרוש. לעומת זאת,

אימונים פונקציונליים ב DAFIRST בנויים באופן שמגוון את השגרה על-מנת שלא לגרום למתאמנים להשתעמם ולאבד את המוטיבציה.

קבעו עכשיו אימון ניסיון , ותיהיו בטוחים שאתם בידיים טובות..